معرفی تفنگ pcp ایر ارمز s410 tkd

ایر ارمز s410 بهترین گزینه برای افرادی که با سلاح خود سفر میکنند.
پکیج این سلاح دوست داشتنی در واقع یک کوله پشتی زیبا و جمع و جور است که داخلش با یک تپانچه بسیار قدرتمند (۴۰ژولی) مواجه میشوید، البته با دو قطعه  اضافی داخل کوله براحتی به یک تفنگ خوش دست و بسیار سبک تبدیل میشود. اما نکته مهم تعبیه محل دوربین، بسته های ساچمه و سایر لوازم نظیر دوپایه درون کوله است.
ایر ارمز تیک داون رایفل (تفنگ چند قطعه شونده)
همانند سایر محصولات ایرآرمز ماشه تنظیم پذیر مسابقه ای،
خشاب بسیار خوب و آسان پر شو ۱۰ تیر،
ریل زیر سلاح برای نصب پایه یا چراغ قوه و لیزر
و همچنین از لوله بسیار دقیق و با کیفیت ´´لوتار والتر“ بهره میبرد.
ایر ارمز

ایر ارمز

به نظر نویسنده این متن، سلاح تیک داون رایفل برای افرادی که علاقه به تفنگهای بولپاپ ندارند، اما وزن و اندازه تفنگ های کلاسیک برایشان در طبیعت دست و پاگیر است طراحی شده و باید گفت بهترین تفنگ بادی در این زمینه بین همه سلاح های موجود بازار جهانی تا امروز نیز میباشد.
بعد از تست این سلاح با ساچمه های مختلف کمپانی jsb ، ´´تیک داون رایفل“ با ساچمه دیابلو اگزت جامبو با وزن ۱۵٫۸۹ گرین، بهترین گروپ و شات استرینگ رو داشت که در فشار هوای ۲۰۰ بار حدود ۲۸۲ متر برثانیه سرعت ساچمه در دهانه لوله، حدود هشت متر بر ثانیه تلرانس و گروپ حدود یک سانتی متر (تغریبا یک حفره دایره شکل منظم) برای یک سلاح شکاری غیر رگوله با لوله کوتاه واقعا نتیجه خوبی میتواند باشد.
فشارشکن کمپانی ایرآرمز که روی سلاح های مسابقاتی هم جواب خوبی داده، برای این سلاح شکاری بهترین گزینه است و باعث شده در شرایط متفاوت آب و هوایی این سلاح عملکرد خوب خود را حفظ کند.
در مقایسه این سلاح با ایرآرمز  s400 باید گفت، اضافه شدن خشاب، قدرت دوبرابری ژول و کالیبر بزرگتر و مناسب شکار و تیراندازی به اهداف دور و در نهایت قنداق جدا شونده گزینه هایی اند که این سلاح را از یک تفنگ بادی مسابقاتی به یک تفنگ تاکتیکال شکاری با حفظ دقت بالای سلاح مسابقاتی s400 تبدیل کرده است.
نهایتا باید به وزن واقعا سبک این سلاح اشاره کنم که با نصب قنداق به حدود ۲٫۶ کیلوگرم میرسد، حتی وزن کوله پشتی سلاح به همراه سلاح بیشتر از ۳٫۵ کیلو احساس نمیشود! و این شاید بهترین دلیل برای انتخاب تیتر این مقاله بوده باشد.
پیشنهاد میکنم مقاله برسی لوله تفنگ را نیز مطالعه کنید .برای مشاهده کلیک کنید
#حسین_نوروزی

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *